10 myśli nt. „ponury wersja zremasterowana

 1. krnąbrny jeleń

  tamta babka była bardziej wyrazista, ta to taka, którą bym nawet przygarnął, bo taka milutka mi sie wydaje. Wiadomo że to bardziej dopieszczone, ale tamta kreska mi się bardziej podobała:( (co nie zmienia faktu że to gówno very spoko:)

  Odpowiedz
 2. Bizz

  Zmieniłaś dialogi. tamte były lepsze. drzewka za to fajowe – odkryłaś „sekret KRLa” z ostatniego albumu hehe „brzozy są jak z SinCity”.

  Odpowiedz
 3. unka

  bizz, odkrylam sekret trzymania ukośnie pędzla. cale uniwersum nowych efekciarskich mozliwosci stoi przede mna otworem!

  nie wiem czy to co tu wystepuje mozna nazwac dialogiem.

  alien, tez jestem prostym czlowiekiem. powiem wiecej, prostakiem. a cyce ma stare nabrzmiale i obwisle, o ile takie kombo jest w ogole mozliwe.

  Odpowiedz
 4. Bizz

  hehe. narzędzia narzędzia. kiedyś w „gronie artystycznym”(nierapujący raper, niemalujący graficiarz i nierysujący rysownik:) w „artystycznej atmosferze”(0,7luksusowej+desperadosy i szlugi:) stwierdziliśmy, że najfajniejsze w rysowaniu jest testowanie wszystkiego, ciągłe sprawdzanie „jak to pisze”. ja od lat się jaram piórkiem, ten tusz się tak fascynująco rozlewa… potem wszystko jest zalane upier***one i nie nadaje się do niczego:) i trzeba od nowa cienkopisem…
  „plastyka” jest fajna a z piątką skuna jeszcze fajniejsza

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>